Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Skokové závody Ústí nad Labem 7.10.2018

Máte rádi koně?

Podívejte se na pár záběrů našeho fotografa z nedělních skokových závodů v Jezdecké stáji Bukov

03_ Skoková soutěž se stupň. obtížností do 105 cm
Běžná Z (100) 269 – Soutěž se stupňovanou obtížností / A   od 11:15h

Závod 04 od 12:15 přineseme později

Výsledky závodu 03:

1 Eva Tesaříková (A1193) <30>ALTER EGO (KJ0UP3, V) Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
2 Daniela Černíková (E1879) <54>CHARLOTTE 8 (KJ0LG7, K) Sportovní stáj Svobodová, z.s. (ME0201)
3 Simona Loubalová (J0VE5) <29>DEISY G (KJ0K6Z, K) Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
4 Helena Valentová (E1888) <32>FIDO (KJ0H0T, V) Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
5 Klára Moudrá (E1747) <24>NIRVANA 1 (KJ0INA, K) Vlčí ranč z.s. (ME0179)
6 Karolína Rudorferová (E1740) <17>LADY GUINEVRE (KJ0EP8, K) TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
7 Eva Kratochvílová (E1705) <52>MERLIN 20 (KJ0FYF, V) JK Natural (ME0088)
8 Eliška Horáková (E2021) <22>MARATONY (KJ0NL2, V) JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
9 Michaela Horáková (E1958) <23>FLASHDANCE (KJ0SUM, K) Parkur klub Děčín (ME0114)
10 Michaela Hozdeková (E0823) <33>GRANDE GASPARI (KJ0IZ9, V) TJ Slovan Varnsdorf (ME0085)
11 Anna Cáhlíková (A2170) <16>SANCHO (KJ0CG6, V) Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
12 Eva Tesaříková (A1193) <31>LAVALIER (KJ0UKX, V) Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
13 Jitka Filipová (A1832) <28>EMPIRE 2 (KJ0N07, V) Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
14 Šárka Jartimová (E1209) <25>ESMEÉ (KJ0K45, K) Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
15 Vít Čeman (E1203) <34>CASSIDY 6 (KJ0VHI, V) Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
16 Daniela Černíková (E1879) <53>ETNA 10 (KJ0HSJ, K) Sportovní stáj Svobodová, z.s. (ME0201)
17 Tereza Janoušková (E1300) <57>CARTOON (KJ0U0A, V) Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail