Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Malý Hamburk září 2018

Malý Hamburk 9.9.2018 pokračoval ve svém úspěšném tažení zpříjemnit neděli ústečanům a pozvat je do parku

Naleznete zde  fotky z vystoupení Debbi Love – pokud se chcete opravdu pobavit a mít pocit, že tady se někdo už opravdu zbláznil, tak si nenechte ujít duo složené ze zpěvačky a flétnistky Bio Mashy a kytaristy a percussisty Luďka Kazdy. Je to opravdová pakárna a stanete se jejich fanoušky velice rychle. A ještě něco – název dua čtěte normálně česky.
17.00 – Kateřina Marie Tichá band – zpěvačka Káťa Tichá pravidelně vystupuje jako host s populární skupinou Jelen. Patří mezi top mladé a talentované umělce a vlastní skladby prezentuje se svým projektem.

Fotogalerie:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail