Arma remizovala v pátek třináctého s Táborskem

Bláznivé aprílové deštivé počasí a to ještě v pátek třináctého se podepsalo na zápase obou celků, domácí měli našlápnuto na vítězství, ale hosté doslova v posledních vteřinách prodloužení stihli vyrovnat.

 

Hodnocení trenéra Romana Nádvorníka:

„Věděli jsme, že nás čeká velice těžký zápas a že bude záležet především na naší bojovnosti a nasazení, hlavně když jsme pak viděli hřiště, které nebylo úplně v nejlepším stavu. Myslím ale, že jsme dobře vstoupili do zápasu a kdybychom byli ještě o trochu šikovnější, mohl Pavel Vandas ve 20.minutě vstřelit druhou branku a mohlo být rozhodnuto a ušetřili bychom se nervy. Bohužel jsme soupeře v jednu chvíli pustili víc do hry a polevili, což se nám vymstilo. Druhý poločas jsme hráli výborně a mančaft opravdu šlapal. Pak jsme trochu ztratili a když jsem začínal přemýšlet o střídání, dali jsme další gól. Bohužel ve standardní situaci jsme nedokázali soupeře pohlídat, což bylo trochu zklamání, ale i tak musím před hráči smeknout a pochválit je, protože pracovali až do konce a dokázali v sobě najít morální sílu a vytvořit si ještě na poslední chvíli tři gólové šance a jednu dokonce proměnit, takže před nimi opravdu dnes smekám. Tento bod je pro nás opravdu důležitý a věřím, že se Znojmem se nám příští týden povede minimálně stejně dobře.“

 

Aleš Křeček (FK Ústí nad Labem): 

„Teď prožíváme obrovské zklamání, hráči jsou v kabině skleslí. Byl pátek třináctého a tak vypadal i celý zápas. Bláznivě, dvakrát jsme prohrávali, dvakrát jsme srovnali, v 90. minutě vstřelili gól na 3:2 a v nastavení jsme přišli o vítězství. Tohle jsou pro hráče i trenéra nejhorší momenty. Je těžké se s tím teď srovnávat. Nezbývá nic jiného, než hráčům poděkovat za výkon, zvednout se, kluci bojovali. Byli jsme lepším týmem, ale je z toho jen remíza.“

FK Ústí nad Labem – FC MAS Táborsko 3:3 (1:1)
Branky: 25. P. Pilík (pen.), 68. Miskovič, 89. Jindráček – 5. Vandas, 63. Musiol, 90+2. Zavadil
ŽK: N’Gimbi (TAB)
ČK: N’Gimbi (TAB)
Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:13.
Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Melichar

Sestavy:

FK Ústí nad Labem: Vašek – J. Peterka, J. Pokorný, Kingue, Šnirc – P. Pilík (77. Drame), Martykán (C) (61. M. Zeman), Ťok, F. Novotný – Miskovič – Jakubov (70. Jindráček). 

FC MAS Táborsko: Toma – Prošek, N’Gimbi, Navrátil (C), Souček – Vandas (73. Blecha), Šandera, Nešický (82. Klusák), M. Kučera – Mršić – Musiol (87. Zavadil). 

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail