Arma podlehla v posledním domácím zápase roku poslednímu týmu tabulky

Fotogalerie je pod článkem
 
Krátké video je zde /možno přehrát zde v okně nebo na youtube až do HD 1080p50 : 

 
 FK Ústí n.L. -MFK FRÝDEK-MÍSTEK 0:1
 KOTĚRA – M. RICHTER, PIMPARA, L. VANĚK (73. MATĚJKA), ŠNIRC – M. ZEMAN, P. PILÍK, J. PETERKA, D. RICHTER (46. D. PROCHÁZKA), LEIBL (46. MISKOVIČ) – JINDRÁČEK
TRENÉR: ALEŠ KŘEČEK, JURAJ ŠIMURKA
 

BUČEK – ŠVRČEK, LITERÁK, PIELORZ, SLANINKA – BIOLEK (90+1. GRUSSMANN), ŠUMSKÝ (65. VELIČKA), WILLWÉBER (84. KRČULA), CHVĚJA – VARADI, ONDRÁČEK

TRENÉR: JOSEF PETŘÍK ST., JOSEF PETŘÍK ML.
ROZHODČÍ: DUBRAVSKÝ – KUBEC, VLASJUK • STADION: MĚSTSKÝ STADION V ÚSTÍ NAD LABEM • DIVÁCI: 508
 
O zápase řekli:
 

Aleš Křeček (FK Ústí nad Labem): „Příčin porážek bylo více. My se připravovali na utkání, věděli jsme, s čím Frýdek-Místek přijede a že bude bojovat a nechá na hřišti všechno. Byl to pro oba týmy extrémně důležitý zápas, který my ale nezvládli z toho důvodu, že jsme si vytvořili málo brankových příležitostí. Na můj vkus jsme soupeře měli dostat pod tlak mnohem více. Někteří hráči nepodali takový výkon, jaký bychom si představovali. Tato utkání se musí hrát tak, že k fotbalovosti se přidá absolutní bojovnost a nasazení. Soupeř nás ztrestal ze standardní situace, kterou jsme neuhlídali. Je to hrubá individuální chyba. O přestávce jsme důrazně hráčům vysvětlili, že takto si nasazení nepředstavujeme a musíme přidat. Dvojstřídáním jsme chtěli hru oživit, druhá půle byla podle mého názoru přímočařejší, rychlejší, jednodušší, a kdyby Daniel Procházka proměnil svou šanci, mohli jsme slavit. V pátek jsme chtěli Frýdek-Místek odstřihnout a přitlačit se k týmům v tabulce před námi. Budeme muset bojovat a je pravděpodobné, že to bude boj o život do posledního kola na jaře. “

Josef Petřík st. (MFK Frýdek-Místek): „V hodně důležitém zápase jsme nechtěli ztratit kontakt s týmy ze spodní části tabulky, pracujeme intenzivně na tom, aby se mužstvo zvedlo.  Touto výhrou jsme se v tabulce přiblížili a podzim zakončíme těžkým duelem s Pardubicemi. Věřím, že je to jen začátek, přes zimu uděláme spoustu práce, abychom byli silnější a pro Frýdek-Místek Fortuna národní ligu ČR zachránili. Klíčem k vítězství byl bojovný a kolektivní výkon celého mužstva. V zápase bylo spoustu soubojů a faulů, my vše přežili, nakonec po standardní situaci rozhodl náš kapitán.“

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail