23.09.2017 – GRAND PRIX Ústí nad Labem – 27.ročník – Taneční liga ČR – Ústí nad Labem

TL-Dospělí-LAT (počet párů: 14) [taneční liga]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Pozn.
Finále
1 23 Chmelík Lukáš & Šťastná Zuzana MZ Dance Team (CZ) 180 180  
2 34 Vysloužil Radim & Slouková Anna Dance Studio Like (CZ) 165 165  
3 30 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza MZ Dance Team (CZ) 150 150  
4 20 Musal Jan & Kukučová Jana COOL DANCE (CZ) 135 135  
5 16 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK Astra Praha (CZ) 120 120  
6 7 Rada Tomáš & Lišková Veronika MZ Dance Team (CZ) 105 105  
Semifinále
7 6 Matějka Robin & Cupalová Nicol TK Admira (CZ) 90 90  
8 4 Kalous Tomáš & Zhigulina Anastasia MZ Dance Team (CZ) 75 75  
9 – 10 14 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza TK TŠ Starlet Brno (CZ) 64 64  
9 – 10 40 Chobot Jan & Sádková Michaela COOL DANCE (CZ) 64 64  
11 17 Pleyer Štěpán & Feiferová Markéta TK Sparta Praha (CZ) 52 52  
12 10 Bilý André & Bilá Tereza STK Praha (CZ) 45 45  
1. kolo
13 38 Jakubčík Adam & Švábenická Michaela MZ Dance Team (CZ) 41 41  
14 19 Čech Martin & Čechová Kateřina Fénix Louny (CZ) 38 38  
Porota:
Dudkovec Václav,CZ -Kladno
Gebert Marcel,CZ -Praha
Kosmák Václav,CZ -Břeclav
Krejčík Evžen,CZ -Plzeň
Nováček Dobromil,CZ -Strančice
Řeřábek Zdeněk,CZ -České Budějovice
Stumpf Jiří,CZ -Ústí nad Labem
Ševčík Jiří,CZ -Praha
Taraba Jan,CZ -Praha
 
TL-Dospělí-STT (počet párů: 16) [taneční liga]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Pozn.
Finále
1 30 Dostál Štěpán & Šimáčková Tereza MZ Dance Team (CZ) 198 198  
2 18 Kohout Jan & Krakowková Kateřina TK TŠ Starlet Brno (CZ) 182 182  
3 31 Štumar Martin & Kalinová Olga MZ Dance Team (CZ) 165 165  
4 16 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK Astra Praha (CZ) 149 149  
5 20 Musal Jan & Kukučová Jana COOL DANCE (CZ) 132 132  
6 7 Rada Tomáš & Lišková Veronika MZ Dance Team (CZ) 116 116  
Semifinále
7 48 Hoření Luděk & Skalická Silvie TK Sparta Praha (CZ) 99 99  
8 17 Pleyer Štěpán & Feiferová Markéta TK Sparta Praha (CZ) 83 83  
9 – 10 19 Čech Martin & Čechová Kateřina Fénix Louny (CZ) 70 70  
9 – 10 28 Bayerle Petr & Šnajderová Barbora STK Praha (CZ) 70 70  
11 – 12 14 Zárybnický Jakub & Kozlovská Tereza TK TŠ Starlet Brno (CZ) 54 54  
11 – 12 33 Janák Matěj & Krátká Anna TK Chvaletice (CZ) 54 54  
1. kolo
13 24 Werthaim Jan & Roubalová Jana Tapos Litoměřice (CZ) 45 45  
14 6 Matějka Robin & Cupalová Nicol TK Admira (CZ) 42 42  
15 38 Jakubčík Adam & Švábenická Michaela MZ Dance Team (CZ) 40 40  
16 52 Svoboda Matěj & Petrikeeva Anastasia TK DanceTime (CZ) 37 37 ODSTOUPIL
Porota:
Dvořák Martin,CZ -Praha
Gebert Marcel,CZ -Praha
Kosmák Václav,CZ -Břeclav
Krejčík Evžen,CZ -Plzeň
Nováček Dobromil,CZ -Strančice
Pixa Jiří,CZ -Praha
Řeřábek Zdeněk,CZ -České Budějovice
Stumpf Jiří,CZ -Ústí nad Labem
Taraba Jan,CZ -Praha
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail