FK Ústí nad Labem- FK Varnsdorf -zápas skončil remízou, zlomenou rukou a vyraženými zuby

 
_aaDSC2154_fku-van
Tým z posledního místa tabulky nemusí být nutně slabým týmem, jak se přesvědčili ústečtí diváci.
Hosté si odvážejí z Ústí jeden bod. Armu podržel několikrát Kotěra, zejména v druhé půli vychytal střelu Durdejevice a závěrem i Bílka.
Utkání rozhodla šatnová banka hostů v 44.  minutě. Arma si vedoucí postavení neuměla ohlídat a v druhém polačase se jen trápila na své půli, kam se nastěhovali hosté. Utkání provázely emoce, vážná zranění jako zlomená ruka a vyražené zuby. Kdo by se pak nenadál, že rozhodčí Nenadál rozdal v 93. minutě 4 karty, z toho 2 červené. Téměř každý druhý hráč na hřišti se mohl pochlubit barevnou kartičkou z utkání. Mnoho z 650 diváků si  určitě nemyslelo, že takhle má vypadat pěkný fotbal. Třeba to příště bude lepší a domácí diváci se konečně dočkají vítězství svého týmu.                ms.
 
SESTAVY
 
KOTĚRA – M. ZEMAN, M. RICHTER, L. VANĚK, LEIBL (69. ŠNIRC) – J. PETERKA, MISKOVIČ – P. PILÍK, MATĚJKA, D. PROCHÁZKA (61. P. VÝBORNÝ) – KACAFÍREK (61. JINDRÁČEK)

TRENÉR: JIŘÍ SKÁLA
 
PORCAL – CENNERAZZO, ZBROŽEK, ZIERIS, CHLUMECKÝ, DORDIČ (59. KOCOUREK) – DURDEVIĆ, BLÁHA, D. BREDA – KLOBÁSA (79. BÍLEK), W. DA SILVA (86. KOZMA)

TRENÉR: ZDENKO FRŤALA
ROZHODČÍ: NENADÁL – VÍT, NOVÁK  • DIVÁCI: 658
59.  PETERKA
71.  MATĚJKA
79.  MISKOVIČ
90.  JINDRÁČEK
38.  ZIERIS
65.  CHLUMECKÝ
74.  BLÁHA
90.  BREDA
90.  ZBROŽEK
90.  ZIERIS
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail