Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SLUNETA i přes vyrovnaný začátek doma nestačila na Nymburk

Po dvou zápasech a za stavu 2:0 pro obhájce titulu se čtvrtfinálová série přestěhovala do Ústí. SLUNETA chtěla v prvním domácím zápase play-off zaskočit mistra a držet s ním krok co nejdéle, povedlo se jí to ovšem pouze v úvodu zápasu.

Hosté začali dobře a rychle vedli 7:0, ale domácí se nezalekli nástupu soupeře, a když konečně prolomili střeleckou smůlu z prvních tří minut, začali dotahovat a první dějství bylo hodně útočně laděné a skončilo slibným výsledkem 21:24 pro Nymburk.

Více na www.bkusti.cz

Foto: © Miroslav Solař 2017

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail