Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Slovan obral doma Trhače v prodloužení o 2 body

_dsc8972_slovan-kadan

Branky a nahrávky: 15. Vrdlovec (Z. Doležal, D. Merta), 57. Vl. Brož (Z. Doležal, D. Merta), 61. Bernad (Kloz) – 28. Trefný (Hlava, R. Černý), 35. Kohout (Hlava).Rozhodčí: Valenta – Maštalíř, T. Svoboda. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení:1:0. Diváci: 868. Střely na branku: 35:19. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 3:2.Zakázaná uvolnění: 2:3. Ofsajdy: 5:3. Vyhraná vhazování: 43:21 (7:6, 20:11, 16:4).

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke – M. Vágner „C“, Bernad, Vl. Brož, Kasík „A“, Přindiš, Husák, Zajíc – J. Kloz, Roubík „A“, Melka – D. Merta, Vrdlovec, Z. Doležal – Poulíček, Beran, Dalecký – Navarra, Gengel, Macek.

SK Trhači Kadaň: Strmeň – R. Černý, Trefný „C“, J. Tomeček „A“, Cestr, D. Šimek, Šafář, Chalupa, Ringler „A“ – Chlouba, M. Zadražil, O. Beránek – Hlava, Osmík, Kohout – Chrpa, L. Vrána, Vaněk.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail