Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

FK Ústí nad Labem – 1.SC Znojmo – poslední minuta rozhodla

Poslední letošní zápas na domácí půdě skončil gólem do domácí branky za přítomnosti kamer ČT, v 90. minutě.

FK Ústí nad Labem – 1. SC Znojmo FK 0:1

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Pícha, Seidl, J. Peterka (C), Šnirc (73. Hošek) – Martykán, Kateřiňák – Moulis, P. Výborný, Mysliveček (85. Miskovič) – Pouček. Trenéři:Jiří Skála, Petr Fousek. Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.
Náhradníci: Zacharda – Kubný, Hošek, Miskovič, Benda, Gulykáš.

1. SC Znojmo FK: Halouska – Helísek, Mezlík, Odehnal, Cihlář (C) (63. Čereda) – Holub (70. Bartolomeu), Motal, Nepožitek (83. Šumbera), Javůrek – Klíma, Urbančok. Trenéři: Radim Kučera, Roman Vojvodík. Trenéři:Radim Kučera, Roman Vojvodík.
Náhradníci: Doleček – Čereda, Svozil, Šumbera, Bartolomeu, Rybička, Njire.

Branky: 90. Šumbera
Karty: 29. Motal (ZNO), 71. Odehnal (ZNO), 90. Šumbera (ZNO)
Diváci: 381

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail