Přehled sportovních a kulturních akcí na říjen 2016

Již tradičně jsme pro vás připravili přehled všech kulturních a sportovních akcí v regionu, tentokrát na měsíc říjen. Ke každému dni v seznamu je přiřazena akce, sport je oddělen zelenou barvou, kultura fialovou. Pokud pro nás máte zajímavý tip na akci, napište nám ji do zpráv na Facebook (www.facebook.com/MSolar.cz.FOTO). Přehled průběžně aktualizujeme.

 

1.10.2016

  • BK Armex Děčín – Lions Jindřichův Hradec, od 18 hodin, Sportovní hala ARMEX SPORTCENTRUM DC
  • HK FCC Město Lovosice – Tatran Litovel, od 17 hodin, Hala Chemik Lovosice
  • Běh Kampusem 2016, UNIVERZITA J. E. PURKYNĚ, Pasteurova 1, Ústí n.L.
    2. ročník běžeckého závodu v kategoriích jednotlivců, štafet a nově rodinného běhu
  • Střekovská Drakiáda, MO ÚSTÍ NAD LABEM – STŘEKOV, Národního odboje 794/15, Ústí nad Labem, zábava pro děti a rodiče, opékání buřtů, od 14 hodin
  • UKONČENÍ SEZONY S VÍLOU MILADOU, drakiáda, soutěže pro děti, opékání buřtů a další, jezero Milada UL od 14 hodin
  • RONJA, DCERA LOUPEŽNÍKA, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem, rodinná paralela Romea a Julie, avšak se šťastným koncem, od 17 hodin

2.10.2016

  • Americký fotbal – junioři, 2. liga, Ústí nad Labem Blades vs. Liberec Titans; hřiště TJ Svádov – Olšinky od 14 hodin
  • ČINOHERÁCKÝ BATŮŽEK, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem, již tradiční Činoherácký batůžek, od 09:30 hodin

3.10.2016

  • Slovan Ústí nad Labem – HC Slavia Praha, od 18 hodin, Zimní stadion UL
  • 4TET, koncert známého vokálního kvarteta, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem od 19 hodin

4.10.2016

  • BOBBY SHEW BIG BAND – ALUMNI TRIBUTE TO BUDDY RICH, NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L. od 19 hodin
    vystoupí Bobby Shew, Chuck Findley, Andy Fusco, Pat LaBarbera, Charles Owens, Steve Smith, Petr Beneš, Lukáš Chejn, Tomáš Uhlík, Lukáš Koudelka, Jan Burian, Jan Hasenöhrl, Michal Jaško, Jan Veverka, Petr Fríd, Robert Mitrega, Martin Plachý

5.10.2016

  • SLUNETA Ústí n/L – BC GEOSAN Kolín, od 18 hodin
  • SIROTCI, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem, znepokojivá hra pokládající otázky, na které si diváci musí odpovědět sami… od 19 hodin
  • CAFÉ AUSSIG, taneční divadlo; inscenace vychází z námětu slavné divadelní hry Jeana Claudia Penchenata Le bal – Tančírna, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem  od 20 hodin

6.10.2016

7.10.2016

  • MISANTROP, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem, Ďábel přichází ze tmy. Znenadání. od 19 hodin
  • LABUTÍ JEZERO, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem, balet, od 19 hodin
  • BRASSBOMBERS MARKA KORBÉLYIHO A HOSTŮ, HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem, koncert populární ústecké kapely od 20 hodin

8.10.2016

  • ZPÍVÁME A TANČÍME S MÍŠOU – Minidiskotéka v cirkuse, DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L. / oblíbený pořad s Míšou Růžičkovou od 15 hodin
  • EŇO ŇUŇO , ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem, tentokrát na téma „Škatulata batulata“ od 19 hodin
  • Slovan Ústí nad Labem – SK Horácká Slavia Třebíč, od 17 hodin, Zimní stadion UL
  • Slovinsko U-19 – Česká republika U19 / Ústí nad Labem Městský stadion Ústí nad Labem od 17 hodin
  • TANEČNÍ ZÁBAVA S KAPELOU NEUTRAL, APOLLO MUSIC CLUB, Důlce 3092/74, Ústí nad Labem od 20 hodin

9.10.2016

  • RIGOLETTO, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem – nejslavnější opera Giuseppe Verdiho od 17 hodin
  • INVALIDNÍ SOUROZENCI / BONDY, LEPŠÍK, NYTRA, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
    inscenace prózy Egona Bondyho Invalidní sourozenci a eseje Podzim na vsi od 17 hodin

10.10.2016

  • BK Armex Děčín – BK Opava, od 20:15 hodin, Sportovní hala ARMEX SPORTCENTRUM DC
  • THE TAP TAP, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem, koncert; pořádá UJEP Ústí nad Labem od 19 hodin

11.10.2016

  • Česká republika U19 – Francie U19 / Ústí nad Labem Městský stadion Ústí nad Labem od 17 hodin

12.10.2016

  • Slovan Ústí nad Labem – HC Most, od 18 hodin, Zimní stadion UL

13.10.2016

  • VĚRA ŠPINAROVÁ & BAND ADAMA PAVLÍKAm DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L. od 19 hodin
  • ČINOHERÁCKÉ ENTREÉ VOL. 5: PAN BÍLÝ, ZRZKA A TI DRUZÍ, CAFÉ MAX, Pivovarská 1938/3, Ústí nad Labem, další z neformálních setkání tvůrců a herců těsně před premiérou inscenace od 18 hodin

14.10.2016

  • FK Ústí nad Labem – MFK Vítkovice, od 18 hodin
  • FESTIVAL KULT – TANTEHORSE: PSYCHOMACHIA, HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem / site specific projekty v ulicích města; začátek vždy v18:30h / 19h / 19:30h / 20h a 20:30h; vstup zdarma
  • PAN BÍLÝ, ZRZKA A TI DRUZÍ – veřejná generálka, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem / „Tarantinovská“ gangsterka ostře nabitá touhou po pomstě a extatické lásce od 11 hodin
  • ÚNOS ZE SERAILU, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem, opera od 19 hodin
  • FESTIVAL KULT: ZAHAJOVACÍ PÁRTY, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem / 19. ročník divadelního festivalu od 19 hodin

15.10.2016

  • GULLIVEROVY CESTY II., DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L. / představení divadla Mladá scéna od 15 hodin
  • PAN BÍLÝ, ZRZKA A TI DRUZÍ – premiéra, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem / „Tarantinovská“ gangsterka ostře nabitá touhou po pomstě a extatické lásce, od 19 hodin
  • STOLETÁ DISKOTÉKA HAŠKA & DOSTÁLA, NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L. od 20 hodin
  • FK Teplice – FC Fastav Zlín, od 17 hodin, Stadion Na Stínadlech TP
  • HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří, od 17 hodin, Hala Chemik Lovosice
  • 78. Cena zimního favorita / dostihy Hypodrom Most

16.10.2016

  • BEAUTIFUL AND STRONG 2016, SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem – Klíše / 2. ročník fitness soutěže (kategorie bikini fitness, silní muži jako Physique a děti fitness) s bohatým doprovodným programem od 13 hodin
  • Americký fotbal – junioři, 2. liga, Ústí nad Labem Blades vs. Prague Mustangs; hřiště TJ Svádov – Olšinky / od 14 hodin
  • PRASÁTKO PIGY A KOUZELNÝ KABARET, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem / pohádka / od 15 hodin
  • FESTIVAL KULT: MAMI, UŽ TAM BUDEM?, HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem / nová autorská inscenace režiséra Jiřího Jelínka inspirovaná cestováním; uvede Divadlo Minor, od 18 hodin
  • PAN BÍLÝ, ZRZKA A TI DRUZÍ – 1. repríza, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem / „Tarantinovská“ gangsterka ostře nabitá touhou po pomstě a extatické lásce, od 19 hodin

17.10.2016

  • FESTIVAL KULT: VYHNÁNÍ GERTY SCHNIRCH, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem / 19. ročník divadelního festivalu, od 19 hodin
  • LIMONÁDOVÝ JOE ANEB KOŇSKÁ OPERA, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem / muzikál, od 19 hodin

18.10.2016

  • ¨VIVALDIANNO 2016 – MĚSTO ZRCADEL, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem / koncert; mezi sólisty vystoupí Michal Dvořák, Jaroslav Svěcený, Anna Mlináriková a Tomáš Fingerland od 19 hodin
  • FESTIVAL KULT: HAMLETI, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem / 19. ročník divadelního festivalu, od 19 hodin
  • FESTIVAL KULT: DJ SLÁVEK MAYER, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem / 19. ročník divadelního festivalu, od 21 hodin
  • Kladívkový klavír a cembalo J. Tůmy

19.10.2016

  • SLUNETA Ústí n/L – NH Ostrava. od 18 hodin
  • Slovan Ústí nad Labem – HC Frýdek-Místek, od 18 hodin, Zimní stadion UL
  • FESTIVAL KULT: LOSERS CIRQUE COMPANY – WALLS AND HANDBAGS, DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L. / divadelně taneční akrobatická show, od 19 hodin

20.10.2016

  • FESTIVAL KULT: PUSTINA, HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem / inscenace propojující tři dramatické složky: živá hudba /DG 307/, filmové projekce a herecké akce, od 19 hodin

21.10.2016

  • JUBILEJNÍ XX. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL JAZZ&BLUES ÚSTÍ NAD LABEM 2016, NÁRODNÍ DŮM Velká Hradební 33/619 UL (více info zde)

22.10.2016

  • Slovan Ústí nad Labem – Stadion Litoměřice, od 17 hodin, Zimní stadion UL
  • BK Armex Děčín – Orli Prostějov, od 18 hodin, Sportovní hala ARMEX SPORTCENTRUM DC
  • JUBILEJNÍ XX. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL JAZZ&BLUES ÚSTÍ NAD LABEM 2016, NÁRODNÍ DŮM Velká Hradební 33/619 UL (více info zde)
  • FESTIVAL KULT: Dejvické divadlo – ZIMNÍ POHÁDKA, DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L. / psychothriller se šťastným koncem; jedna z posledních her z pera Williama Shakespeara, od 19 hodin
  • FESTIVAL KULT: ZÁVĚREČNÁ PÁRTY, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem / 19. ročník divadelního festivalu, od 21 hodin

23.10.2016

  • FRIDA, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem / původní slovenský muzikál s hudbou skladatele a producenta Rudolfa Geriho, autora libreta a textů písní Daniela Heviera a spoluautora libreta a režiséra Karla Vosátka, od 17 hodin
  • DĚTI Z BULLERBYNU, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem / „Kolifink, kolifink“; nastal čas zase si trochu pohrát a zavzpomínat na bezstarostné a šťastné dětství… od 17 hodin

24.10.2016

  • ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem / „Kolifink, kolifink“; nastal čas zase si trochu pohrát a zavzpomínat na bezstarostné a šťastné dětství… od 10 hodin

25.10.2016

  • „HVĚZDY NA NEBI ČESKÉ HUDBY“, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem / slavnostní koncert, od 19 hodin
  • TĚLO, DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L. / naprosto volné pokračování kultovní hry Monology Vagíny, tentokrát o těle celém… od 19 hodin
  • Národní dům : 20h, JAZZ EFTERRÄTT

26.10.2016

  • SOPHIE HUNGER TRIO (CH), ND, 20:00h

27.10.2016

  • J.A.R., DOMA – Music Pub, Masarykova 3125/18, Ústí nad Labem / koncert, předprodej kavárna ALBERT a klenoty GLOBUS
  • TOMÁŠ KLUS, DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L. / koncert, od 19 hodin
  • KRÁSNÁ HELENA, SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem / opereta, od 19 hodin

28.10.2016

  • FK Ústí nad Labem -FK Varnsdorf, od 18 hodin
  • HK FCC Město Lovosice – TJ Cement Hranice, od 17 hodin, Hala Chemik Lovosice

29.10.2016

  • Slovan Ústí nad Labem – LHK Jestřábi Prostějov, od 17 hodin, Zimní stadion UL
  • 3. STEZKA ODVAHY, ÚSTECKÉ PODZEMÍ – zabavní areál (Muzeum civilní obrany), Žižkova 1324/31, Ústí nad Labem / cesta plná strašidel a strašidelných zvuků, lampionový průvod, opékání špekáčků a brambor na ohni, od 17 hodin

30.10.2016

  • SLUNETA Ústí n/L – Lions Jindřichův Hradec, od 18 hodin
  • MY DĚTI ZE STANICE ZOO, ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem / dramatizace známého knižního bestselleru, od 19 hodin

31.10.2016

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail