Arma má co napravovat.. FK Ústí dnes hostí Pardubice, očekává se tuhý boj!

fkj-parv_dsc6576

Dnes od 18:00 hodin fotbalisté FK Ústí v dalším kole Fotbalové národní ligy na svém hřišti přivítají borce z FK Pardubice. Podívejte se níže na galerii fotek, jak to vypadalo na jednom z minulých vypjatých utkání s Pardubicemi. Tento zápas se odehrál 17. října 2014 a tehdy Arma zvítězila 3:0, fotky mluví za vše.

Co si budeme nalhávat, hráči Army mají co napravovat. V dohrávce 5. kola FNL totiž doma utrpěli porážku 2:5 od Vlašimi. Mužstvo z Pardubic v minulém kole také prohrálo a to 2:0 s Opavou. Můžeme tedy očekávat těžké utkání. Přijďte podpořit Armu v dalším boji Fotbalové národní ligy!

Od pátku tj. 16. 9. 2016 budete mít také možnost si zakoupit v předprodeji lístek na středeční utkání (21. 9.) s prvoligovou Zbrojovkou Brno. Zbrojovka přijedete do Ústí pod vedením Sváťi Habance, který dotáhl Ústí v sezóně 2009/2010 až k postupu do nejvyšší české soutěže. Lístky bude možné zakoupit na pokladnách během pátečního zápasu s Pardubicemi a v OC Fórum v Cafe IN.

Foto: © Miroslav Solař 2014

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail