Sportovní výsledky po víkendu: Slovan rozprášil Kadaň, Liverpool v Ústí vládl a Arma neuspěla v Budějovicích

Slovan smázl Kadaň 9 brankami!

slov-lisky
Ilustrační foto © Miroslav Solař

V pátek 9. září odehráli hokejisté Slovanu Ústí své první mistrovské utkání nové seźony. Na Zimní stadion v Ústí nad Labem přijeli hokejisté SK Kadaně, kteří ale tvrdě narazili. Slovan jim prakticky nedal žádnou šanci a poslal je domů s výpraskem 9:3! První domácí zápas nové seźony WSM ligy se tedy Slovanu vydařil přímo skvělě. Více informací o zápase naleznete zde: www.slovanusti.cz.

 

ALBIM CUP 2016 vyhrál Liverpool FC!

_DSC6776
Ilustrační foto © Miroslav Solař

O víkendu také proběhl mezinárodní fotbalový turnaj do 16 let ALBIM CUP 2016, který se mohl pyšnit zastoupením takových klubů jako jsou např.: Liverpool FC, FC Nürnberg, ŠK Slovan Bratislava nebo SK Slavia Praha. Turnajovou trofej si nakonec odvezli hráči Liverpoolu, kteří ve finále porazili FC Karpaty Lvov 3:0. Více informací o turnaji najdete zde: www.albimcup.cz

Konečné pořadí všech týmů:
1. Liverpool FC, 2. FC Karpaty Lvov, 3. 1. FC Nürnberg, 4. FK Ventspils, 5. ŠK Slovan Bratislava, 6. SG Dynamo Dresden, 7. Zaglebie Lubin, 8. FC Hradec Králové, 9. SK Slavia Praha, 10. Berliner AK 07, 11. FC Zbrojovka Brno, 12. FK Ústí nad Labem

 

Arma v Budějovicích neuspěla

V pátek 9. září sehráli fotbalisté FK Ústí nad Labem venkovní zápas s Dynamem České Budějovice, kde soupeři podlehli 1:2. Více info zde: www.fkusti.cz

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail