Druhý den na Reggae Area 2016 objektivem Miroslava Solaře, 19.8.2016

_DSC6693

Největší reggae festival v České republice, Reggae Area 2016, pokračoval i v pátek 19. srpna. Bohužel jsme se na tuto skvělou akci nemohli dostat dříve, protože FK Ústí si to rozdávalo s Baníkem a náš fotograf zatím ještě neumí sám sebe klonovat. 😉 Nic to ale nemění na faktu, že na Užíně opět vládla parádní atmosféra a pohoda na každém kroku. Na fotkách jsme pro vás zachytili vystoupení skupiny Smola a Hrušky, která na Areu přijela ze Slovenska.

Tip: Pro fotografie z prvního zahajovacího dne (kapely 100 zvířat a Fast Food Orchestra) klikejte ZDE

Smola a Hrušky (SK) (Green Stage pá. 19.8.2016 23:00)

Smola a Hrušky je slovenská reggae-punková hudební skupina ze Spišské Nové Vsi, která vznikla v roce 1997. Skupinu proslavily zejména hity jako jsou: Svokra, Fajčiť Treba, Pridaj Si Ma, Na Čom Záleží, Som Najebaný, Čierny Biely a mnoho dalších.

Vydaná alba: Jeseň (2003), Na chate (2005), Kameň Papier Nožnice (2008), Lajfka (2010), Palec Hore (2012)
Členové skupiny: Jozef „Spoko“ Kramár – zpěv, kytara, Vojtech „Ubo“ Král – baskytara, Štefan „Pišta“ Ondáš – bicí, Lukáš „Lukino“ Pavelka – kytara, vokály, Matúš Miženko – trubka, vokály, Ján „Jahn“ Miženko – trombón, vokály.
Více info o této kapele naleznete na jejich stránkách proklikem na tento odkaz – www.smolaahrusky.sk

Fotogalerie © Miroslav Solař 2016

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail