V pátek čeká FK Ústí rizikové utkání – přijede Baník Ostrava! Výkop v 17:00

_DSC3338

Ve 3. kole Fotbalové národní ligy hostí FK Ústí nad Labem exligový Baník Ostrava. Utkání, které odstartuje v pátek 19. 8. 2016 v 17:00, bude velice atraktivní, protože také ze samotné metropole Slezska se chystá do Ústí nad Labem velký počet fanoušků.

„Chtěli bychom všechny naše fanoušky požádat o maximální podporu, kterou budou naši hráči potřebovat. Nutnost cítit domácí prostředí je pro naše hráče nezpochybnitelná. Doufáme, že se hostujícími fanoušky nenecháte zahanbit a pomůžete Armě dobrému výsledku!“ zve diváky na utkání výkonný ředitel klubu Ing. Petr Heidenreich.

Vzhledem k atraktivitě a důkladné organizaci celého utkání klub plánuje také několik organizačních opatření, kterými se budou muset fanoušci řídit. Klub také žádá o zvýšenou trpělivost a také o to, aby na stadion dorazili s dostatečným předstihem, aby se na tribuny dostali včas.

Organizační pokyny při pátečním utkání
Vzhledem k tomu, že PČR vyhodnotila páteční utkání mezi Ústím a Ostravou jako rizikové, budou na pátečním utkání platit speciální bezpečnostní opatření. Jménem klubu žádáme proto všechny fanoušky, aby se jimi řídili a také aby dorazili na stadion s dostatečným předstihem, aby se na tribunu dostali včas. U každého vchodu na stadion budou provedeny důkladné bezpečnostní prohlídky, při kterých je potřeba počítat se zdržením při vstupu na stadion.

V den utkání se do vchodů A1, A2, A3, A4, A5, A6 a C (domácí sektory) budou prodávat pouze dvě vstupenky na utkání na osobu. Sektory se vstupy B, A6 a F zůstanou zavřené, pokladna E se vstupem z Vinařské ulice pak bude pouze pro fanoušky FC Baník Ostrava.

Od úterního poledne pak bude probíhat předprodej vstupenek a to na dvou místech – na sekretariátu FK Ústí nad Labem a v Café In v OC Forum.

Fotky z posledního domácího utkání Army proti Sokolovu (3:0)

Foto: © Miroslav Solař, zdroj: fkusti.cz

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail