Fotbalisté FK Ústí pokřtili nový trávník výhrou, bojovnost Sokolova nestačila…

_DSC3307

Foto: © Miroslav Solař

Fotbalisté FK Ústí se před domácím publikem v prvním utkání nové sezóny předvedli na jedničku. Sokolov bohužel i přes skvělý výkon nestačil na domácí půdě Army, která zejména díky prvnímu poločasu odešla z utkání jako vítěz. Více z fotek níže.

Arma v deštivém pátečním večeru hrála v prvním poločase svižně a útočně. Obránci Sokolova měli s našimi ofenzivními výpady velké problémy a gólové vyjádření na sebe nenechalo dlouho čekat. Ve skrumáži po rohovém kopu se nejlépe zorientoval Michal Leibl, který poslal Armu do vedení – 1:0. O pět minut později pálil z hranice vápna tvrdě Kateřiňák, ale vedle. Sokolov měl svou největší šanci ve 33. minutě. Po ztrátě Army ve středu hřiště se do zakončení dostal Sadílek, který si zasekl míč a vypálil těsně vedle. Ve 35. minutě ožila stará známá spolupráce Leibl – Moulis. Přízemní přihrávku Leibla poslal Moulis do brány takřka hokejovou tečí – 2:0. A do třetice gólový úspěch Army. Do odraženého míče po rohovém kopu se opřel Pavel Moulis, který zamířil přesně pod břevno – 3:0! Těsně před poločasem ještě zachraňoval na poslední chvíli situaci před brankou Peterka, který skluzem odkopl míč z čáry před Přeučilem.

Do druhého poločasu vstoupila Arma… Více na na: fkusti.cz

FK Ústí nad Labem – FK Baník Sokolov 3:0 (3:0)
Branky: 35. a 38. Moulis, 16. Leibl
Sestava Ústí: Zacharda – Zeman, Zukič, Peterka, Šnirc (46. Pícha) – Kateřiňák, Miskovič – Moulis, Jindráček (62. Výborný), Leibl – Pouček (85. Procházka)
Sestava Sokolova: Jakub Dvořák I. – Mejdr, Vondráček (C), Ševčík, Jakub Dvořák II. – Sadílek (38. Čihák), Machek, Medvěděv (76. Boček) – Glaser (84. Strada) – Přeučil, Provod
ŽK: 26. Kateřiňák, 45. Pouček, 78. Zacharda – 63. Dvořák II., 67. Machek, 87. Boček
ČK: 68. Pícha – 81. Dvořák II.
Rozhodčí: Severýn – Vitner, Matějček
Diváci: 748

Foto: © Miroslav Solař

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail