Závod na horských kolech MTB Cup přilákal desítky závodníků, máme fotky i výsledky

_DSC2115

Máme za sebou další závod ze série Ústeckého MTB Cupu v závodě na horských kolech, který se konal 6. srpna na Střižovickém vrchu. Těm nakonec počásí dopřálo krásný slunný den a vše se obešlo bez větších komplikací a závod si užili všichni, od nejmenších až po dospělé. Jaká byla během závodu atmosféra se můžete podívat níže v naší galerii od pana Solaře, ještě předtím se však můžete podívat na celkové výsledky závodu.

Výsledky závodu jsou k zobrazení ZDE (k prohlédnutí také na oficiálních stránkách pořadatele www.ustimtbcup.cz)

O Střižovickém vrchu
Střížovický vrch je hora tvořící jednu z dominant města Ústí nad Labem. Na jeho plochém hřebeni se nalézá bezodtoký chovný rybník a převaděč Českých radiokomunikací. Dále je zde možno nalézt kynologické cvičiště a vodohospodářské zařízení s ochranným pásmem.

Tip: Unikly vám fotky ze závodu horských kol 4. června na jezeře Milada? Podívejte se na ně ZDE.

Ze Střížovického kopce (severní část hřebenu) je otevřený výhled na České středohoří, zejména na dominantní centrální vrcholy, jako jsou např. Kletečná, Milešovka, dále třeba Bořeň. V kotlině pod Krušnými horami jsou vidět Teplice, Krupka, Chlumec a Chabařovice (jihozápadní část hřebenu). Z krušnohorských vrcholů je vidět zejména dominantní Komáří hůrku, Cínovec, Měděnec, za dobré viditelnosti dokonce téměř 90 km vzdálený Klínovec.

Foto: © Miroslav Solař

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail