FK Ústí bere jen výhru! Arma v pátek od 18 hodin hostí FK Baník Sokolov

_DSC9569

Po nepovedeném startu (a to hlavně kvůli tozhodčím, celá zpráva zde) ve Frýdku se ústečtí fotbalisté plně soustředí na nadcházející utkání se Sokolovem. To se bude hrát v pátek 12. srpna od 18 hodin na Městském stadionu, tak neváhejte přijít podpořit Armu, piva bude dost 😉

Jan Peterka vyvedl ústecký tým z kabin ve Frýdku-Místku jako kapitán, ale Armě se bohužel nepodařilo připsat ani jeden bod do tabulky. I když k tomu bylo velice blízko. Rozhodčí upřeli Armě penaltu a také vyrovnání v závěru, o které se postaral právě kapitán Honza Peterka. „V pátečním zápase se Sokolovem je cíl jasný a to získat tři body,“ burcuje Peterka.

Takže nezapoměňte, v pátek od 18 hodin na Městském stadionu!

Zde se můžete podívat, jak to vypadalo na jednom z minulých utkání se Sokolovem.

Foto: © Miroslav Solař

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail