Poslední srpnový týden jistí Fontána Radiofest Ústí nad Labem 27. 8. 2016, Letní kino

_DSC9691

Ilustrační foto © Miroslav Solař

Dříve jsme tento festival znali pod názvem Labské Léto, nyní už si budeme muset zapamatovat název jiný a to Fontána Radiofest Ústí nad Labem. Na diváky ale čeká stejná porce zábavy jako na předešlých ročnících a změny názvu se tak nemusíte obávat.

Co si pro nás na letošek pořadatelé připravili? Nechceme říkat, že jsme vyloženě zklamáni z výběru interpretů, ale většina z nich už letos v Letním kině vystoupila, což nám přijde trochu jako „dokola to samé“.

Letos vystoupí:

  • Xindl X
  • Hana Zagorová & Boom Band
  • Jaroslav Uhlíř
  • Slza
  • Mirai
  • Jelen
  • Chinaski

Jelikož ročník 2015 byl zcela vyprodaný, pořadatelé z letošního prodeje vstupenek obavy moc nemají. Akce se koná za každého počasí, hlediště je z větší části zastřešeno.

Kdy: 27. srpna – sobota
Kde: Areál Letního kina v Ústí nad Labem

Foto: © Miroslav Solař

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail