MICHAL DAVID a jeho narozeninový Megakoncert, jak to v Letním kině vypadalo?

_DSC1198

Ústí nad Labem má za sebou jednu z největších party roku! Michal David přijel 24. června do Letního kina oslavit s Ústečany jeho narozeniny v rámci megakoncertu, na který si pozval i několik svých známých. Jak jsme vás informovali v pozvánce (zde), Letní kino opravdu v těch švech prasklo. Hádejte, kdy v kině bylo takto narváno naposledy. Ano, před dvěma lety na koncertu Michala Davida. Vyprodávat koncerty se svými hity a získat si publikum, které tvoří převážně jeho fanynky mu jde na jedničku.

Michal David si pro fandy připravil opravdu velkolepý koncert, na který se přišlo podívat možná až 10 tisíc lidí! Na pódiu se během večera objevili například Olga Lounová, skupina DAMICHI a dokonce i Michal David revival. Čtete dobře, Michal je prostě frajer každým coulem a nebojí se i takovýchto rozhodnutí.

Jak to na narozeninovém koncertu vypadalo se můžete podívat níže skrze naše fotky. Za komentář, nebo „lajk“ na Facebooku budeme jen rádi!

Připravujeme další fotky!

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail