Obrazem: Marek Ztracený s kapelou na Pivovarských slavnostech v Letním kině, 18.6.2016

_DSC9491

Zpěvák, klávesista, textař a skladatel. Takto by se dal čtyřmi slovy charakterizovat Marek Ztracený,  který se svojí kapelou koncertoval na právě proběhlých Pivovarských slavnostech v Ústí nad Labem (celá zpráva zde). Zaslouženě také sklidili od diváků největší ovace a ani hustý déšť jim v tom nezabránil. Podívejte se prostřednictvím našich fotek, jak to probíhalo.

O Marku Ztraceném

Marek se v hudebním průmyslu začal výrazněji prosazovat na jaře 2008, kdy se do českých rádií dostal jeho první singl „Ztrácíš“, který se okamžitě stal hitem a lámal rádiové rekordy. Ten samý rok vydal svoji první desku Ztrácíš, která se obratem stala zlatou. Následovali úspěšné písně Něco končí (2009), Pohádky (2009), Je to zlý (2010), Levná instituce (2010), duet s Martou Jandovou Káva a sex (2012), V opilosti (2013), Sex s ex (2013), která byla v roce 2013 dlouhých 12 týdnů na čele žebříčku v hranosti v českých rádií a nově například píseň Pády(2015). Na svém kontě má i vánoční hit Snad se něco stane (2013)

_DSC9366

Marek od roku 2008 odehrál se svojí kapelou přes 550 koncertů včetně vystoupení na největších českých festivalech (Sázava fest, Votvírák, Benátská noc, Colours of Ostrava, Okoř a mnoho dalších). Objevil se i řadě televizních vystoupení. Do roku 2015 vydal další tři alba Pohledy do duše (2010), V opilosti (2013), Pády(2015) a je nyní považován za jednoho z největších hitmakerů své generace. Spolupracoval s řadou českých interpretů, výše zmíněnou Martou Jandovou, se kterou nazpívali duet Káva a sex (autor Marek), s Jankem Ledeckým v písni Na pokraji nebe (autor Marek), s Annou K., se kterou jel Marek jako host turné v roce 2009 nebo např. s kapelou Chinaski, se kterou si Marek zazpíval na jejich DVD Óčko Acoustic Stage. Marek Ztracený má i mezinárodní úspěchy např. vyhrál polský mezinárodní hudební festival PBS Bank Carpatia festival Rzeszow v kategoriích zpěv a nejlepší píseň v konkurenci stovky účinkujících z celé Evropy!

_DSC9485

Členové skupiny
Marek Ztracený- zpěv, piano, kytara
Jirka Kučerovský – kytary, vokál
Patrik Bartko – kytara
Honza Vaníček – basa, kazů
Marek Fryčák – Bicí nástroje

Diskografie
2008 – Ztrácíš
2010 – Pohledy do duše
2013 – V opilosti
2015 – Pády

Odkazy:

Oficiální stránky, kde se dozvíte vše potřebné: www.marekztraceny.cz

Oficiální Facebook: www.facebook.com/MarekZtraceny

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail