Foto: Uhelný muž 2016 – adrenalinový závod / 11.6. Varvažov

_DSC6391

Přinášíme vám první set fotografií z adrenalinového závodu Uhelný muž 2016, jenž se, jako každoročně, konal na rybníce Oprám ve Varvažově. Letos poprvé ve Varvažově v rámci programu soutěžily děti. V této kategorii se z vítězství radovala desetiletá atletka Tereza Lachnamová z Teplic. Ve starší kategorii od 10 do 13 let vyhrál hokejista Slovanu Ústí nad Labem Martin Morvay.

Z vítězství v hlavním závodě se mohla radovat Jaroslava Bredlová. Bylo to také poprvé co tento adrenalinový závod vyhrála žena. Výsledky souboje družstev vám brzy přineseme

Starší zprávy (pozvánka)

BOJ O UHELNÉHO MUŽE 2016

7. ročník Uhelného muže se bude konat 11.6.2016 na rybníce Oprám ve Varvažově.

Nezapomeňte:

Předzávodní registrace účastníků závodu, která bude probíhat 11.6.2016 v sobotu od 8.00 do 9.30 na rybníce Oprám ve Varvažově, kde obdržíte startovací balíček a instrukce a vlastní harmonogram. Start závodu začíná přesně v 10:00 kdo nepřijde včas ke své disciplíně bude diskvalifikován.Stanové městečko je pro Vás otevřeno už z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Zatopený důl Varvažov se 11.6. 2016 od 9:00 stane bojištěm pětičlenných týmů o titul “ Uhelný muž 2016 „. Na místě, kde se fáralo a dřelo, se utkáte v disciplínách, ve kterých předvedete svojí houževnatost, sílu, zručnost a chuť zvítězit. Přijďte a nechte se podrobit tvrdému testu Vaší kondice! Vstupné ZDARMA.

Foto: Miroslav Solař

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail