FOTO: CYKLOZÁVOD MILADA 4.6.2016

18

V sobotu 4. června se na ústeckém jezeru Milada konal závod horských kol pod názvem „CYKLOZÁVOD MILADA 2016“, který opět přilákal mnoho startujících závodníků včetně dětí a rodin.

Cyklozávod, který se koná každoročně v Roudníkách v přírodním terénu okolo jezera Milada, je určen pro cyklistky a cyklisty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Náročnost trasy byla adekvátní jednotlivým soutěžním kategoriím a všichni si ji užili naplno.

Výsledky 4. kola, celkové:
1. 356 Vojtěch Ludvík 1993 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1:38:10 25:05 24:07 24:20 24:38
2. 360 Herbert Schwarz 1978 Herby Servis 1:41:43 27:11 24:22 24:32 25:38
3. 335 Jan Wolf 1989 Regal BIke 1:42:46 26:12 25:08 24:53 26:33
4. 346 Tomáš Barták 1992 Bicykl Kříž Team 1:44:33 25:51 25:18 25:58 27:26
5. 304 Pavel Runt 1972 1:48:20 27:18 26:36 27:04 27:22
6. 300 Jiří Šafařovský 1973 1:49:15 27:41 26:28 27:20 27:46
7. 327 Zdeněk Stieber 1972 CK Kolo Rakovník 1:49:16 31:22 25:40 26:11 26:03
8. 355 Tomáš Obr 1977 Bodyid.com 1:49:56 27:43 26:47 28:12 27:14
9. 334 Lukáš Bureš 1982 Svijany 1:53:21 33:38 26:05 26:58 26:40
10. 344 Jan Mařík 1986 Bicykl Kříž Team / Ústí nad La 1:53:23 27:43 26:42 28:52 30:06
11. 347 Lukáš Krob 1985 KCR 1:53:41 27:42 27:47 29:05 29:07
12. 338 Daniel Nosek 1978 MK-Cyklo Děčín 1:55:08 28:40 28:01 29:04 29:23
13. 348 Martin Slavík 1993 VK Slavia Děčín 1:55:44 30:02 27:28 28:52 29:22
14. 330 Karel Platich 1985 Chlumec 1:58:12 31:25 28:36 29:29 28:42
15. 361 Pavel Karban 1973 Herby Servis 1:58:16 35:41 27:26 28:06 27:03
Výsledky 3 kola, celkové:
1. 237 Václav Zemler 1963 1:26:04 29:33 27:57 28:34
2. 211 Jiří Horáček 1966 Bicykl Kříž Team 1:26:04 29:35 27:54 28:35
3. 208 Pavel Homolka 1963 TO EUROPE 1:30:55 29:35 29:51 31:29
4. 222 Jiří Ponrt 1955 FUN Bike Team Ustí nad Labem 1:39:10 32:56 32:34 33:40
5. 215 Václav Socha 1962 Píšťany 1:39:11 33:40 32:42 32:49
6. 227 Pavla Jáčová 1973 Louny-Výškov 1:40:08 32:30 33:20 34:18
7. 229 Jiří Slavík 1964 Veslařský klub Děčín 1:40:50 34:45 33:02 33:03
8. 225 Pavel Mařík 1958 1:44:00 34:50 34:22 34:48
9. 201 Miroslav Števko 1952 Regal Bike Teplice 1:44:15 35:21 33:56 34:58
10. 209 Miroslav Kaštánek 1964 Krásná Lípa 1:44:23 34:15 34:41 35:27
11. 226 Barbora Maříková 1990 Bicykl Kříž Team 1:45:22 36:47 34:01 34:34
12. 228 Tamara Kučerová 1973 Koloshop Team 1:45:26 36:33 34:45 34:08
13. 106 pan Vaněk 1950 Dubí 1:46:06 34:48 34:30 36:48
14. 238 Milan Kufel 1957 Cyklomax 1:47:19 35:03 35:32 36:44
15. 235 Boris Rajdl 1964 BK Nino 1:52:12 35:48 37:47 38:37

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail