Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Krása pomáhá dětem XI, 31.3.2016 / Sportcentrum SLUNETA

Poslední březnový den se na ústecké SLUNETĚ konal 11. ročník charitativní akce s názvem Krása pomáhá dětem s pořadovým číslem 11, kterou každoročně pořádá Lenka Kocmanová Taussigová. Během večera vystoupila řada modelek, např: Gabriela Kratochvílová, Hana Mašlíková, Inna Puhajková, Nikol Švantnerová, Lucie Krížková, Lucie Šlégr, Tereza Fajksová, Nikola Buranská, Veronika Kašáková, Gabriela Franková. Moderátorem večera byl Aleš Háma jako hosti večera byli Dasha a Hamleti. Na akci nechyběli basketbalisté SLUNETY Ústí nad Labem.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail